Sklep internetowy: www.numizmatyczny.pl
Moje Pierwsze Monety - Sport - kolekcja 2008
previous next contents

numizmatyka

Początek pięknej pasji - zestaw 9 polskich monet obiegowych, moneta o nominale 2 zł "Pekin" oraz medal kibica "Polska: Biało-Czerwoni" z wizerunkiem polskiego piłkarza, wybity w niskim nakładzie 4.000 sztuk!

OFICJALNY ZESTAW MENNICZY
- MOJE PIERWSZE MONETY - SPORT
OFFICIAL SET - MY FIRST COINS - SPORT

POCZĄTEK PIĘKNEJ PASJI!

Polecamy i zapraszamy - wybierz zestaw i spraw radość sobie lub ciesz się z przyjemności obdarowywania bliskich Ci osób!

Obdarowywanie prezentami jest bowiem jednym z najsilniej zakorzenionych i najbardziej powszechnych zwyczajów.

Ludzie wręczali sobie podarunki od najdawniejszych czasów i wręczają nadal, sprawiając innym radość, gdyż jak powiedział Erich Fromm "dawanie samo w sobie jest doskonałą radością".

Upominki są bowiem symbolem miłości, szacunku oraz dobrej woli, mogąc wyrażać różne emocje i uczucia: miłość, przyjaźń, tęsknotę, gratulacje, podziękowania, życzenia szybkiego powrotu do zdrowia oraz wiele innych.


Pierwszy uśmiech, pierwszy krok

Pierwszy sukces sportowy dziecka to chwile ciągle przywoływane we wspomnieniach rodziny, powód do dumy i marzeń, że pierwszy sukces może stać się kiedyś olimpijskim medalem. www.numizmatyczny.pl

Nie każdy wie, że sport jest jednym z najczęściej spotykanych tematów numizmatycznych na świecie. Po kolekcje monet sportowych sięgają najchętniej właśnie dzieci.

Dziś zakupione monety są pamiątką emocji towarzyszących kibicowaniu ulubionym sportowcom, pierwszych meczów obejrzanych wspólnie z rodzicami i pierwszych postanowień „ja też będę kiedyś taki, jak oni”....

Po latach okazuje się, że zgromadzone na dnie szuflady monety, choć pokryte już patyną czasu, nadal budzą w nas emocje, przypominają dawne czasy, a często zyskują na wartości.

Zachęcamy Państwa do dokumentowania w ten sposób pierwszych sportowych kroków Waszych pociech, niech stworzą własną kolekcję sportowych monet i przekażą pasję swoim dzieciom. Każda moneta, zwłaszcza ta zachowana na pamiątkę, ma swoją własną ciekawą historię. 

Oprócz kompletu monet obiegowych w zestawie dla dziecka znajduje się moneta kolekcjonerska o nominale 2 zł „Igrzyska XXIX Olimpiady - Pekin 2008” oraz piękny medal z wizerunkiem polskiego piłkarza, wybity w bardzo niskim nakładzie 4.000 sztuk i osiągalny tylko w tym zestawie.

Niech okrzyk kibica „Polska Biało - Czerwoni! Wygramy!” dodaje wiary w siebie Państwa pociechom przez całe życie. www.numizmatyczny.pl

previous next contents

Valid HTML 4.0!