Sklep internetowy: www.numizmatyczny.pl
Numizmat Jerzy Michał Wołodyjowski
previous next contents

numizmatyka

350 lat po zakończeniu potopu szwedzkiego, bohaterowie Trylogii znów powracają! Przy zakupie całej kolekcji - eleganckie prezenty GRATIS!

Kolekcja:"Bohaterowie Trylogii"

Stan zachowania:
I (menniczy)
Srebro: Ag 925
Stempel: lustrzany
Średnica: 32,00 mm
Waga: 14,14 g
Nakład: 12.000 szt.
Projektant: Beata Wątróbska-Wdowiarska
Rok emisji: 2010 r.
W zestawie: srebrny numizmat w kapsule ochronnej, certyfikat autentyczności przygotowany przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych oraz certyfikat wystawiony przez Urząd Probierczy

UWAGA - OTO PREZENT DOSKONAŁY - przy zakupie całej kolekcji 8 numizmatów - w prezencie:

350 lat po zakończeniu potopu szwedzkiego, bohaterowie Trylogii znów powracają!


Pomysł na prezent doskonały - nie tylko dla osoby o imieniu Jerzy!

Jerzy Michał Wołodyjowski - numizmat z unikatowej kolekcji 8 wyjątkowych, srebrnych numizmatów z wizerunkami postaci klasyki polskiej literatury - bohaterami sienkiewiczowskiej "Trylogii".

Szlachetne srebro dla kolekcjonerów - prawdziwych koneserów numizmatyki, jak też pasjonatów literatury i historii Polski!

TRYLOGIA to wyjątkowe dzieło Henryka Sienkiewicza, stworzone ku pokrzepieniu serc i rozbudzeniu nadziei, po które w trudnych chwilach sięgały kolejne pokolenia Polaków, i które stworzyło wzorce patriotyzmu.

Ekskluzywna kolekcja, wykonana w srebrze, prezentuje głównych bohaterów na podstawie materiałów historycznych znajdujących się w zbiorach Muzeum Narodowego w Kielcach.

Na numizmatach z tej wspaniałej kolekcji widnieją:
Do każdego numizmatu dołączony jest certyfikat autentyczności przygotowany przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych oraz certyfikat wystawiony przez Urząd Probierczy.

Produkt oznaczony jest sygnaturą MW - znakiem firmowym Mennicy Warszawskiej, dziś Mennicy Polskiej S.A., który jest gwarancją jego autentyczności, oryginalnego projektu artystycznego i najwyższej jakości wykonania.

UWAGA!

W przypadku zamówienia całej kolekcji otrzymujesz w prezencie eleganckie etui w kształcie księgi oraz ekranizacja Trylogii w mistrzowskiej reżyserii J. Hoffmana na 5 płytach DVD.

Zobacz również inne nowe kolekcje:

previous next contents

Valid HTML 4.0!