Sklep internetowy: www.numizmatyczny.pl
ABONAMENT NUMIZMATYCZNY SREBRNY 2009
previous next contents

numizmatyka

Srebrne monety kolekcjonerskie emitowane w 2009 roku w cenach emisyjnych NBP z opcją bezpłatnych przesyłek.

Nie zwlekaj, zamów abonament już dziś!

ABONAMENT NUMIZMATYCZNY SREBRNY na rok 2009
+ BEZPŁATNA WYSYŁKA

- SREBRNE monety kolekcjonerskie
emitowane przez NBP w 2009 roku:

- gwarantujemy Ci, że:
1) otrzymasz w abonamencie wszystkie emitowane srebrne monety kolekcjonerskie - bez ryzyka, stresu i kolejek (w przypadku redukcji zamówienia przez NBP o realizacji abonamentu decyduje data wniesienia opłaty abonamentowej na rachunek naszego sklepu),
2) w cenach emisyjnych, czyli takich samych, jak w NBP w dniu emisji,
3) poinformujemy Cię o wszystkich emisjach monet srebrnych z danego roku, wynikających z regulaminu zakupionego abonamentu,
  - zakupienie jednego abonamentu dotyczy tylko jednej sztuki srebrnej monety kolekcjonerskiej z emisji ukazujących się w 2009 roku zgodnie z planem emisyjnym NBP,
- chcąc kupić w abonamencie więcej niż jedną sztukę danej monety emitowanej przez NBP, klient zobowiązany jest do zakupu odpowiedniej wielokrotności abonamentów,

- zakupienie abonamentu dotyczy monet, jakie zostaną wyemitowane po dniu opłacenia abonamentu,
- opłata abonamentowa wynosi 99 zł,
- monety srebrne nabywasz w cenie emisyjnej NBP,
- częstotliwość wysyłki monet - raz na kwartał,
- koszt przesyłki - raz na kwartał monety wyślemy na nasz koszt (wysyłka gratis nie dotyczy abonamentu płatnego przy odbiorze - wówczas koszt pobrania 10zł ponosi Abonent),
- udzielamy gwarancji niezmienności cen w czasie trwania danej umowy abonamentowej,
- nigdy w danym abonamencie nie sprzedajemy monet drożej, niż wynosi ich cena emisyjna,
- jesteśmy otwarci na propozycje Klientów, każdego Klienta traktujemy indywidualnie,
- staramy się uwzględniać Twoje indywidualne życzenia,
- abonament obowiązuje od 1 stycznia 2009 roku do 31 grudnia 2009 roku.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zmiany i opóźnienia emisji NBP oraz za korygowanie przez NBP wcześniej ustalonych cen emisyjnych monet
. 

Zakupując dany abonament, akceptujesz regulamin abonamentu oraz regulamin sklepu (
w szczególności § 4 regulaminu sklepu).

Abonament obejmuje monety, których tematy Narodowy Bank Polski podaje do publicznej wiadomości na swojej stronie internetowej www.nbp.pl w planie emisyjnym na rok 2009.  W planie emisyjnym mogą nastąpić zmiany wprowadzone przez emitenta, czyli NBP.

Abonament numizmatyczny to strzał w dziesiątkę!

Już teraz skorzystaj
z zalet abonamentu numizmatycznego
i inwestowania w monety,
bo abonament numizmatyczny to:


1. Bezpieczna i zyskowna inwestycja.
2. Połączenie kolekcjonerskich pasji z zyskiem.
3. Gwarancja cen emisyjnych.
4. Brak dodatkowych kosztów.
5. Informowanie o emisjach.
6. Szybka wysyłka.
7. Bezpieczeństwo.
8. Solidność.
9. Wygoda.
10. Uwzględnianie indywidualnych potrzeb abonentów.


Abonament numizmatyczny to:

1. Bezpieczna i zyskowna inwestycja:
Monety to obecnie jedna z najlepszych inwestycji - bezpiecznych i zyskownych, gdyż ich wartość wraz z upływem czasu znacząco wzrasta w porównaniu do ich cen emisyjnych. Warto zauważyć, że cena niektórych monet bardzo szybko wzrasta - nawet tuż po ich emisji.
Przykładami bardzo dobrych inwestycji mogą być:
1) złota moneta Fryderyk Chopin z 1995 r., której cena emisyjna wynosiła 780 zł, a obecna cena rynkowa wynosi ponad 40000 zł,
2) srebrna moneta szlak bursztynowy z 2001 r, której cena emisyjna wynosiła 57 zł, a obecna cena rynkowa wynosi ponad 3000 zł, czy
3) moneta obiegowa 2 zł Nordic Gold Zygmunt August z 1996 r., której cena emisyjna wynosiła 2 zł, a obecna cena rynkowa wynosi ponad 500 zł i jej wartość rynkowa nadal systematycznie wzrasta.
Warto zauważyć i podkreślić, że monety zakupione wówczas w ramach abonamentu w cenach emisyjnych - przyniosły ich nabywcom ogromny zysk, który bardzo łatwo obliczyć. Dlatego też abonament numizmatyczny to doskonały sposób i gwarancja zakupienia wszystkich kolekcjonerskich okazów emitowanych przez NBP w cenie emisyjnej.
2. Połączenie kolekcjonerskich pasji z zyskiem:
Numizmatyka to niezwykła pasja. Na pięknych kolekcjonerskich okazach w szlachetnych kruszcach wyryto i zamknięto na wieki kawałek historii. Tak naprawdę monetami możesz obdarować bliskich, możesz pozostawić je jako pamiątkę rodzinną, przekazując potomnym lub po prostu zachować dla siebie i zaczekać, aż ich wartość wzrośnie i przyniesie Ci zysk.
3. Gwarancja cen emisyjnych:
Ceny monet złotych i srebrnych w abonamencie złotym i srebrnym są takie same, jak ceny ich emitenta, czyli NBP. Dzięki temu nie przepłacasz za monety. Otrzymasz je w cenie emisyjnej, a co najważniejsze - bez kolejek pod NBP, bez straty czasu i bez stresu. Po emisji monet, gdy ich wartość wzrośnie, będziesz mógł obserwować wzrastający zysk.
4. Brak dodatkowych kosztów:
Do cen monet w abonamencie złotym i srebrnym nie doliczamy marży dealerskiej, dlatego też płacisz tylko za monety i ich wysyłkę. Za monety płacisz dokładnie tyle samo, ile w dniu emisji u emitenta. Zatem niższe ceny monet w abonamencie, oznaczają wyższe zyski dla Ciebie!
5. Informowanie o emisjach:
Dbamy o to, abyś nie przeoczył żadnej nowej emisji monet. Abonent jest bowiem sukcesywnie informowany - w zależności od opcji częstotliwości wysyłki monet - e-mailem o kwocie należności, którą powinien wpłacić na rachunek firmy. Dlatego też masz pewność i gwarancję, że otrzymasz wszystkie monety z bieżących emisji. Ponadto dzięki regularnemu otrzymywaniu monet będziesz mógł zaplanować swoje inwestycje i systematycznie lokować pieniądze. Jeśli jesteś abonentem - monety będą dla Ciebie zarezerwowane zgodnie z Twoim zamówieniem.
6. Szybka wysyłka:
Wysyłka monet następuje niezwłocznie po otrzymaniu wpłaty na rachunek JJ INVEST, podanym na stronie www.numizmatyczny.pl w zakładce „Kontakt” - zgodnie z planem emisyjnym NBP oraz życzeniem Abonenta odnośnie częstotliwości wysyłek. Wysyłkę monet rozpoczynamy już w dniu danej emisji i dokładamy wszelkich starań, by zamówione monety zostały wysłane maksymalnie w ciągu 7 dni roboczych od daty emisji monet lub zgodnie z prośbą Abonenta, przy uwzględnieniu częstotliwości wysyłek wynikającej z regulaminu danego rodzaju abonamentu.
7. Bezpieczeństwo:
Zamawiając abonament numizmatyczny, nic nie ryzykujesz. Monety zostaną dostarczone raz na kwartał, zgodnie z Twoim życzeniem pod wskazany przez Ciebie adres przesyłką ubezpieczoną. Zgodnie z Twoją prośbą monety zostaną dostarczone przesyłką pocztową, kurierską lub odbierzesz je osobiście.
8. Solidność:
Specjalne opakowania sprawią, że monety nie będą poobijane i uszkodzone. Złote monety umieszczone będą w plastikowym kapslu, w specjalnym zielonym pudełku wraz z certyfikatem autentyczności NBP. Monety srebrne znajdować się będą w plastikowym kapslu, zaś monety 2 zł Nordic Gold w foliowym opakowaniu. Monety złote, srebrne, jak też 2 zł NG będą zabezpieczone folią zapobiegającą uszkodzeniu monet oraz umieszczone w bezpiecznej kopercie bąbelkowej. Ponadto do zamówionych w abonamencie monet złotych i srebrnych zostanie dołączony folder emisyjny NBP.
9. Wygoda:
Monety zostaną dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres: bezpiecznie, szybko i sprawnie. Jeśli masz takie życzenie, możesz odbierać je osobiście. Nie musisz ruszać się z domu i stresować, stojąc w kolejkach, by je otrzymać!
10. Uwzględnianie indywidualnych potrzeb abonentów:
Dbamy o swoich Klientów, starając się uwzględnić ich indywidualne życzenia dotyczące zamówień.

Wielu Klientów już nam zaufało, zaufaj nam i Ty !

previous next contents

Valid HTML 4.0!