Sklep internetowy: www.numizmatyczny.pl
Katalog numizmatów i monet zagranicznych Mennicy Polskiej 2005 - 2010
previous next contents

numizmatyka

„Katalog numizmatów i monet zagranicznych Mennicy Polskiej 2005 - 2010” - pierwsze tego typu wydawnictwo na polskim rynku numizmatycznym.

Jubileuszowa publikacja
„Katalog numizmatów i monet zagranicznych
Mennicy Polskiej 2005 - 2010”.Z okazji wyjątkowego jubileuszu 245. lecia założenia Mennicy, Mennica Polska wydała okolicznościową publikację „Katalog numizmatów i monet zagranicznych Mennicy Polskiej 2005 - 2010”.
Do niedawna Mennica Polska była kojarzona tylko i wyłącznie z produkcją monet dla Narodowego Banku Polskiego. Na przestrzeni ostatnich kilku lat z producenta monet stała się jednym z najważniejszych kreatorów rynku numizmatycznego na świecie.

Dowodem tego są wyjątkowe emisje numizmatów oraz monet kolekcjonerskich dla zagranicznych banków centralnych i emitentów, za które zdobywa liczne nagrody i wyróżnienia na międzynarodowych targach numizmatycznych.

Wydanie tego katalogu jest odpowiedzią na stale rosnące zainteresowanie rynku kolekcjonerskiego numizmatami i monetami zagranicznymi Mennicy Polskiej.

Niezbędne stało się bowiem wydanie katalogu, w którym zostały zawarte wszystkie informacje o emisjach numizmatów i monet zagranicznych.

previous next contents

Valid HTML 4.0!