Sklep internetowy: www.numizmatyczny.pl
Kolekcja Świat Kwiatów - Bratek
previous next contents

numizmatyka

Bratek - srebrny numizmat z unikatowej kolekcji jedenastu srebrnych numizmatów, które prezentują barwne wizerunki popularnych, pobudzających zmysły kwiatów.

Kolekcja: srebrne monety o tematyce miłosnej i florystycznej
Tematyka: Świat Kwiatów

Stan zachowania:
I (menniczy)
Srebro: Ag 925
Stempel: lustrzany
Średnica: 32,00 mm
Zdobienie: tampondruk
Waga: 14,14 g
Nakład: 12.000 szt.
Projektant: Ewa Tyc-Karpińska
Rok emisji: 2011 r.
W zestawie: srebrny numizmat w kapsule ochronnej, certyfikat autentyczności

UWAGA!

W przypadku zamówienia całej kolekcji 11 srebrnych numizmatów otrzymasz PREZENT - ETUI Z PRZEZROCZYSTYM WIEKIEM, SŁUŻĄCE DO WYEKSPONOWANIA CAŁEJ KOLEKCJI.


BRATEK - srebrny numizmat z unikatowej kolekcji jedenastu srebrnych numizmatów prezentujących wielobarwne wizerunki najbardziej popularnych, pobudzających zmysły kwiatów.

W skład kolekcji wchodzą:
Kwiaty to cud dla świata, który bez piękna ich kształtów, kolorów i zapachów trudno sobie wyobrazić. Są jego wyjątkową ozdobą.

Podziwiamy je za estetykę, wręczamy, by uczcić ważne okazje, a ich rodzaj i kolor to symboliczny język - subtelna forma wyrażania uczuć, oczywisty komunikat, który nie potrzebuje słów.


Pomysł na prezent doskonały - numizmat z unikatowej kolekcji 11 wyjątkowych, srebrnych numizmatów z wizerunkami kwiatów.

Szlachetne srebro dla kolekcjonerów - prawdziwych koneserów numizmatyki, jak też pasjonatów florystyki i miłośników rzeczy niebanalnych!

Produkt oznaczony jest sygnaturą MW - znakiem firmowym Mennicy Warszawskiej, dziś Mennicy Polskiej S.A., który jest gwarancją jego autentyczności, oryginalnego projektu artystycznego i najwyższej jakości wykonania.

Zobacz również inne nowe kolekcje:

previous next contents

Valid HTML 4.0!