Sklep internetowy: www.numizmatyczny.pl
Kolekcja Wielcy Kompozytorzy - 7 srebrnych numizmatów + ETUI
previous next contents

numizmatyka

Pomysł na prezent - unikatowa kolekcja siedmiu wyjątkowych, srebrnych numizmatów z wizerunkami kompozytorów muzyki klasycznej. W zestawie - z każdym numizmatem - certyfikat autentyczności, barwna książka poświęcona kompozytorowi oraz płyta z muzyką jego autorstwa - wszystko w eleganckim etui!

Kolekcja: "Wielcy Kompozytorzy"

Stan zachowania:
I (menniczy)
Srebro: Ag 925
Stempel: lustrzany
Średnica: 32,00 mm
Waga: 14,14 g
Nakład: 25.000 szt.
Projektant: Roussanka Aleksandrova-Nowakowska
Rok emisji: 2010 r.
W zestawie: siedem srebrnych numizmatów w kapsułach ochronnych, siedem certyfikatów autentyczności, siedem książek poświęconych poszczególnym kompozytorom, siedem płyt z muzyką autorstwa poszczególnych kompozytorów, eleganckie etui

Pomysł na prezent doskonały - unikatowa kolekcja 7 wyjątkowych, srebrnych numizmatów z wizerunkami wielkich kompozytorów muzyki klasycznej.

Z każdym numizmatem otrzymujesz certyfikat, książeczkę poświęconą kompozytorowi oraz płytę z muzyką jego autorstwa - wszystko w eleganckim etui!


Szlachetne srebro dla kolekcjonerów - prawdziwych koneserów numizmatyki, jak też pasjonatów muzyki!

W zestawie znajduje się:
Kolekcja "Wielcy Kompozytorzy" to hołd dla następujących mistrzów:
Numizmaty oznaczone są sygnaturą MW - znakiem firmowym Mennicy Warszawskiej, dziś Mennicy Polskiej S.A., który jest gwarancją jego autentyczności, oryginalnego projektu artystycznego i najwyższej jakości wykonania.

previous next contents

Valid HTML 4.0!