Sklep internetowy: www.numizmatyczny.pl
Kolekcja DINOSAURIA: Stegosaurus
previous next contents

numizmatyka

DINOSAURIA - prehistoria zamknięta w srebrze - numizmat z limitowanej kolekcji 8 srebrnych numizmatów z wizerunkami dinozaurów - fascynujących zwierząt, które rządziły Ziemią przez ponad 160 milionów lat.

Kolekcja DINOSAURIA
- prehistoria zamknięta w srebrze

-
limitowana kolekcja
8 srebrnych numizmatów z wizerunkami dinozaurów

Kolekcja DINOSAURIA: Stegosaurus, 2009
Stegosaurus

Kolekcja DINOSAURIA to pierwsza w Polsce kolekcja z wizerunkami dinozaurów - fascynujących zwierząt, które rządziły Ziemią przez ponad 160 milionów lat. Została ona przygotowana przez najlepszych mincerzy Mennicy Polskiej.

Nakład kolekcji DINOSAURIA wynosi jedynie 15.000 sztuk.

Kolekcję otwiera Tyrannosaurus rex - "królewski jaszczur tyran", największy drapieżnik wszech czasów. Wizerunki najbardziej znanych, budzących podziw i grozę dinozaurów będą widnieć na ośmiu numizmatach, wydawanych co miesiąc - od 28.11.2008 r. do lipca 2009 r.

KOLEKCJA
DINOSAURIA:

Obecna sytuacja na rynkach finansowych i kryzys zaufania do rynku kapitałowego zachęcają do poszukiwania alternatywnych sposobów inwestowania posiadanych oszczędności. Numizmaty są bezpieczną lokatą kapitału.

Numizmaty, w tym monety, czy medale przeznaczone dla kolekcjonerów - to małe dzieła sztuki, wykonane z metali szlachetnych - głównie złota i srebra, które oprócz wrażeń estetycznych, mogą gwarantować także zyski.

Na numizmatach z kolekcji DINOSAURIA zagoszczą:
źródło: Mennica Polska S.A. / Wikipedia

previous next contents

Valid HTML 4.0!