Sklep internetowy: www.numizmatyczny.pl
Kolekcja Znaki zodiaku: Lew (Leo)
previous next contents

numizmatyka

Dla Ciebie lub Twoich bliskich - numizmat "Lew" z kolekcji "Znaki zodiaku".

Kolekcja: "Znaki zodiaku"

Stan zachowania:
I (menniczy)
Srebro: Ag 925
Stempel: zwykły
Techniki dodatkowe: oksydowanie
Średnica: 32,00 mm
Waga: 14,14 g
Nakład: 12.000 szt.
Rok emisji: 2009 r.
Projekt: Dobrochna Surajewska
W zestawie: srebrny numizmat w kapsule ochronnej, certyfikat autentyczności, estetyczna sakiewka z aksamitu w kolorze granatowym

Dla Ciebie lub Twoich bliskich...

Znaki Zodiaku
- magiczne symbole astrologiczne
W ramach kolekcji "Znaki zodiaku" ukażą się:
Lew - piąty astrologiczny znak zodiakalny. Znak ten przypisany jest osobom urodzonym między 23 lipca, a 22 sierpnia. Jakość znaku zodiaku - stała.

Lew obdarzony jest dużym temperamentem, charyzmą, władczą postawą, aspiracjami i odwagą. Fascynuje go wszystko, co wielkie i szlachetne. Lubiany przez ludzi, ma wielu przyjaciół, dla których jest oparciem, nie oczekując niczego w zamian. Jest jednym z najbardziej kreatywnych znaków zodiaku. Pracowity, wytrzymały i konsekwentny w działaniu, obdarzony wieloma talentami. Magnetyzmem i czarem przyciąga płeć przeciwną, zachowując się często jak „lew salonowy”. Impulsywny i bardzo emocjonalny w okazywaniu uczuć, jeśli kocha, to szaleńczo. Ale też jest ciepły, delikatny i opiekuńczy. Wyróżnia się konstruktywną i wydajną pracą oraz dużą siłą przebicia. Niezwykle silna osobowość. Opiekuńcza planeta – Słońce. Trygon – Ogień. Symbol – Lew.

Informacje na temat znaku zodiaku Lew:

Ogólna charakterystyka zodiakalnych Lwów

Lwa cechuję śmiałość, wzniosłość, wspaniałomyślność. Ciemną stroną jego natury jest pycha oraz żądza władzy. Osoba spod znaku Lwa jest szczera i ma dobre serce. Bywa często niestała w różnych aspektach życia, zapał Lwa gaśnie nad wyraz szybko. Lew jest pracowity i ambitny. Lwy miłują luksus, są bardzo szczodre. Mają przeważnie umiarkowane potrzeby seksualne. Ich życie intymne zazwyczaj bywa proste i zdrowe.

Charakterystyka zodiakalnych Lwów z podziałem na dekady
Sławne Lwy

previous next contents

Valid HTML 4.0!